Dysze wodne

Szeroka oferta dysz ogólnodostępnych lub na specjalne zamówienie, do każdej gałęzi przemysłu i zastosowań specjalistycznych.

Atomizery

Efektywne atomizery powietrzno-wodne oraz ultrodźwiękowe do tworzenia wysokiej jakości mgły i mikro-mgły.

Turbiny i Głowice myjące

Dokładnie wykończone i wypolerowane głowice i turbiny myjące do efektywnego czyszczenia wnętrz mieszalników i zbiorników.

Armatura i oprzyrządowanie

Armatura, połączenia i układy filtracji wody zapewniające odpowiednią pracę systemów dysz i wysoką wydajność instalacji.

ARMATURA, FILTRY, INŻEKTORY

Do zapewnienia pracy całych systemów dysz wymagany jest nie tylko dobór samej dyszy, ale także dobór odpowiedniej armatury, sposoby połączeń, a czasami także gromadzenia oraz filtracji wody. Całościowa wydajność instalacji wymaga dobrania odpowiedniego osprzętu oraz zapewnienia łatwości montażu dysz i ich prawidłowego zorientowania, w celu zapewnienia łatwego i szybkiego serwisu.

logo-pnr

Uczestnicząc w procesach projektowania i montażu tysięcy instalacji systemów rozpylania, mycia i atomizacji cieczy, dzięki uzyskanym doskonałym rezultatom możemy obecnie zaoferować najwyższej jakości, precyzyjnie dopracowane w szczegółach sposoby połączenia dysz w jeden sprawnie funkcjonujący system.

Jeżeli kiedykolwiek w Państwa instalacji zdarzy się problem z prawidłowym ustawieniem dysz, zapewnieniem drożności układu, czy z jakąkolwiek inną trudnością powstającą w trakcie eksploatacji Waszego systemu rozpylania - możecie być Państwo pewni, że będziemy się starać znaleźć najlepsze rozwiązanie każdego problemu, służąc całą naszą wiedzą oraz kilkudziesięcioletnim doświadczeniem.