Dysze wodne

Szeroka oferta dysz ogólnodostępnych lub na specjalne zamówienie, do każdej gałęzi przemysłu i zastosowań specjalistycznych.

Atomizery

Efektywne atomizery powietrzno-wodne oraz ultrodźwiękowe do tworzenia wysokiej jakości mgły i mikro-mgły.

Turbiny i Głowice myjące

Dokładnie wykończone i wypolerowane głowice i turbiny myjące do efektywnego czyszczenia wnętrz mieszalników i zbiorników.

Armatura i oprzyrządowanie

Armatura, połączenia i układy filtracji wody zapewniające odpowiednią pracę systemów dysz i wysoką wydajność instalacji.

DYSZE WODNE

Nasza oferta obejmuje wszystkie rodzaje dysz używanych praktycznie w każdej gałęzi przemysłu. Obejmuje ona wszystkie dysze wodne pełnego stożka, dysze o strumieniu płaskim, dysze zwilżające, a także dysze o strumieniach silnie myjących - tzw. high impact, w pełnym zakresie kątów rozpylania cieczy, zarówno o bardzo małych, jak i o ogromnych wydajnościach.

dysze wodne

Oferta naszej firmy obejmuje pełen zakres dysz o wartościach przepływu odpowiednich dla wszelkich możliwych zastosowań. Dla każdego typu i rodzaju strumienia możemy dobrać zarówno dysze dla normalnego ciśnienia, jak i dysze o ogromnych wydajnościach, mierzonych w tysiącach litrów na minutę i o wielkiej sile uderzenia pod dużym ciśnieniem. Każdy typ dyszy znajduje się na magazynie w kilku wykonaniach - od mosiądzu po stal oraz z różnego rodzaju tworzyw sztucznych.

Na specjalne zamówienia wykonujemy i dostarczamy wszelkie dysze do bardzo specjalistycznych zastosowań, wykonane z niezwykle twardych oraz chemicznie odpornych materiałów i specjalnych stopów (jak np. ultra-twardego tytanu, węglika wolframu), dysze ceramiczne oraz z wkładkami o najwyższej odporności (np. wykonanymi z rubinu, czy innych kamieni szlachetnych). Jesteśmy w stanie podjąć się praktycznie każdego wyzwania.


Dysze wodne

NAJWIĘKSZY WYBÓR DYSZY WODNYCH!

Dysze wodne, które znajdują się w naszej ofercie, to sprawdzone rozwiązanie nadające się do wielu systemów nawadniających i innych rozwiązań technologiczno-architektonicznych. To także doskonałe narzędzie wykorzystywane w przemyśle. Oto niektóre z dysz dostępnych w ofercie:

DYSZE WODNE O PEŁNYM STOŻKU ZRASZANIA

Tego rodzaju dysza wodna wytwarza strugę wodną o równomiernym stożku zraszania. Są doskonałym urządzeniem chłodzącym, do kontroli nad pyleniem, zraszania, nawadniania, zmywania, ochrony przeciwpożarowej.

DYSZE WYTWARZAJĄCE MGŁĘ WODNĄ

Dysza wodna sprawdza się podczas wytwarzania tak zwanej mgły wodnej: podczas tego procesu płyny przedostające się pod dużym ciśnieniem do dysz są poddawane skraplaniu w drobne krople i zraszaniu na wybrane, szerokie lub całkiem specyficzne powierzchnie.

DYSZE WODNE O PUNKTOWYM STRUMIENIU

Sprawdzają się w warunkach i specyficznych instalacjach, w których niezbędna jest mocna i zwarta siła strumienia. Są dobre jakościowo, co sprawia, że doskonale wpływają na wydajność instalacji.

DYSZE WODNE O PUSTYM STOŻKU ZRASZANIA

Rozwiązanie w tych przypadkach, kiedy potrzebne jest punktowe zraszanie kroplami o konkretnej wielkości: w procesach laboratoryjnych, w procesach nawilżania powietrza, w wielu procesach chemicznych, w specjalnych procesach nawilżania produktów.

UNIWERSALNE DYSZE WODNE DWUCZYNNIKOWE

Dysza wodna dwuczynnikowa łączy krople płynu z np. gazem lub wodą. Efektem jest zmieszany strumień o wielu możliwych rozkładach kropel. Przydatne przy nawilżaniu powietrza, smarowaniu czy dezynfekcji elementów produkcyjnych.