Dysze wodne

Szeroka oferta dysz ogólnodostępnych lub na specjalne zamówienie, do każdej gałęzi przemysłu i zastosowań specjalistycznych.

Atomizery

Efektywne atomizery powietrzno-wodne oraz ultrodźwiękowe do tworzenia wysokiej jakości mgły i mikro-mgły.

Turbiny i Głowice myjące

Dokładnie wykończone i wypolerowane głowice i turbiny myjące do efektywnego czyszczenia wnętrz mieszalników i zbiorników.

Armatura i oprzyrządowanie

Armatura, połączenia i układy filtracji wody zapewniające odpowiednią pracę systemów dysz i wysoką wydajność instalacji.

Głowice myjące

Wybór efektywnego mycia wszelkich wnętrz mieszalników i zbiorników do przechowywania wszelkiego rodzaju produktów, zarówno sypkich jak i płynnych, wymaga niezwykle obszernej wiedzy. Głowice myjące naszej firmy z pewnością spełnią swoje wymagające zadanie. Dla każdej aplikacji projektant musi poznać takie czynniki jak rodzaj, ciśnienie i płynność substancji myjącej, składniki pozostałości, które mają być usunięte ze zbiornika, rozmiary zbiornika, a także materiał, z jakiego jest on wykonany.

głowice myjące

Nasze wieloletnie doświadczenia pozwoliły opracować pełen zakres głowic myjących w oparciu o różne zasady działania. Umożliwiły one rozwiązywanie problemów z myciem zbiorników od najprostszych, do najbardziej trudnych i skomplikowanych. Zatem nasz zakres produkcji turbin myjących uwzględnia głowice praktycznie ze wszystkich materiałów - od stali kwasoodpornych do tworzyw sztucznych. Wszystkie struktury i płaszczyzny naszych głowic myjących są dokładnie wykańczane i najdokładniej polerowane - zarówno przeciwko powstawaniu flory bakteryjnej, jak i pozostawianiu jakichkolwiek osadów po procesie mycia zbiornika.

Głowice myjące

Głowice myjące to podstawa naszej oferty. W naszym sklepie znaleźć można głowice różnej wielkości, przystosowane do pracy w niemalże każdych warunkach.

Głównym sposobem wykorzystania naszych głowic myjących, jest wykorzystanie ich do czyszczenia zbiorników przemysłowych. Od wielu lat, dużym problemem w przemyśle było dokładne czyszczenie zbiorników, które wykonuje się zawsze podczas gruntownego przeglądu maszyn. W przypadku zbiorników na wodę, czy na inne, nieszkodliwe dla człowieka substancje, nie było kłopotów z myciem, o tyle w przypadku zbiorników na chemikalia, czy na odpady produkcyjne, które są toksyczne, problem ten się bardzo szybko pojawiał. Nikt przecież nie chciał wchodzić do takiego zbiornika i czyścić go własnoręcznie.

Nasze myjące glowice sprawią, że nie będzie już konieczności wchodzenia do zbiornika i czyszczenia każdego zakamarka na kolanach, czy będąc tam w środku. W naszej ofercie znajduje się kilka kategorii głowic myjących, dzięki czemu możesz dostosować je dokładnie do potrzeb swojej firmy.

Najprostsze głowice myjące

Najprostsze głowice - składające się z kilku podstawowych części, nadające się właściwie do wszystkiego to podstawowa gałąź naszej sprzedaży. Do wykonania takiej głowicy użyto najwyższej klasy materiałów, dzięki czemu nasza głowica myjąca odznacza się wysoką jakością wykonania i przede wszystkim dużą trwałością i odpornością na zniszczenia. Posiadamy głowice różnej wielkości, wykonane zarówno z tworzywa sztucznego, jak i z metalu.

Głowice do pracy w środowiskach agresywnych

W wielu firmach, na terenie zakładów produkcyjnych, wykorzystuje się niebezpieczne dla ludzi chemikalia. Co kilka miesięcy, a czasami nawet częściej, zachodzi konieczność wyczyszczenia zbiornika, w którym te chemikalia się znajdują. To z kolei wymaga zastosowanie odpowiedniej głowicy myjącej, aby nie było konieczności wykonywania tej czynności ręcznie. W naszej ofercie znajdują się także głowice specjalnie przeznaczone do pracy w ciężkich warunkach, w środowiskach agresywnych. Wykonane są one ze stopów stali kwasoodpornej, dzięki czemu zagwarantowana jest ich trwałość. Nasze głowice kwasoodporne zdobywają uznanie coraz szerszej grupy ludzi.

Głowice na indywidualne zamówienie

Nasza firma świadczy także usługi projektowania i wykonywania głowic na indywidualne zamówienie. Wiadomo, że są takie sytuacje, w których każde z konwencjonalnych, dostępnych rozwiązań jest złe, więc trzeba wtedy sięgnąć po rozwiązanie indywidualne. W takiej sytuacji, nasi inżynierowie z biura projektowego wezmą sprawy w swoje ręce i zaprojektują odpowiednią głowicę, która będzie w stanie doczyścić każdy zakamarek zbiornika, bez konieczności narażania siebie na niebezpieczeństwo.

Podsumowując...

Zapraszamy do współpracy z dysze-wodne.pl. Nasze dysze od lat znajdują zastosowanie i cieszą się uznaniem w wielu firmach w całym kraju i poza jego granicami. Oprócz dyszy wodnych, zajmujemy się także armaturą, turbinami i atomizerami. Chcesz nas odwiedzić? Zapraszamy do siedziby naszej firmy w Gliwicach.