Mycie zbiorników

mycie zbiorników

Firma PNR to bogata oferta najwyższej jakośći akcesoriów do systemów nawadniających. Dbamy o każdy szczegół i z należytą starannością czuwamy nad każdym procesem powstawania produktu. Jeśli mycie zbiorników jest tematem, który Państwa interesuje to zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy. Chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące naszych produktów.

Produkty do mycia zbiorników - oferta

O tym jak bardzo istotną kwestią jest dbanie o czystość zbiorników, zwłaszcza magazynujących wodę pitną, nie trzeba nikogo przekonywać. Skuteczne mycie zbiornika wymaga użycia odpowiedniego sprzętu. Aby powierzchnia ścian mogła zostać przywrócona do stanu pierwotnego nie wystarczy usunięcie zanieczyszczeń powierzchniowych - zbiornik można nazwać czystym dopiero w momencie, gdy z jego wnętrza znikną wszystkie pyłki i mikroorganizmy, które tworzą tzw. biofilm. Przedstawiamy Państwu ofertę naszych produktów czyszczących, dzięki którym mycie zbiorników i przywrócenie stanu pierwotnego nie będzie stanowiło najmniejszego problemu.

DYSZE WODNE

Oferujemy Państwu niezawodne dysze występujące w praktycznie każdym możliwym rozmiarze, dzięki czemu każdy Klient ma możliwość doboru produktu do konkretnego zastosowania - w sprzedaży posiadamy produkty od niskociśnieniowych aż do dysz o niezwykle wysokiej wydajności, zdolnych wytworzyć na tyle duże ciśnienie, że bez problemu nadadzą się do czyszczenia techniką wysokociśnieniową nawet największych zbiorników. Oferowane przez nas dysze występują w różnych wariantach wykonania - mosiężne, stalowe i z tworzyw sztucznych. To jednak jeszcze nie wszystko - na życzenie każdego Klienta realizujemy także zamówienia specjalne, wykonując dysze zdolne znieść największe obciążenia i pracę z silnymi środkami chemicznymi (m.in. dysze tytanowe, wolframowe i ceramiczne).

ATOMIZERY

Wszędzie tam, gdzie ze względu na rozmiar cząsteczki kropli wody, nie sprawdzi się dysza wodna, niezbędne będzie użycie atomizera. Oferowane przez nas produkty to zaawansowane urządzenia najwyższej jakości, wyposażone w system automatycznego odcięcia powietrza i wody. Jak to działa? Dzięki wykorzystaniu sprężonego powietrza, którym atomizer jest zasilany, krople wody zostają rozbite na niewiarygodnie małe cząsteczki, których rozmiar jest ponad 10-cio krotnie mniejszy niż w przypadku cząstek generowanych przez dyszę wodną! Powstała w ten sposób mgiełka wodna umożliwia niezwykle skuteczne wiązanie pyłu z otoczenia. Wysokie ciśnienie natrysku, dochodzące do 4,0 bara, pozwala na znaczne obniżenie kosztów wynikających z eksploatacji.

TURBINY I GŁOWICE MYJĄCE

Dla utrzymania dobrej kondycji zbiorników mycie jest niezwykle istotne, jednak dobór odpowiedniej głowicy myjącej uwarunkowany jest wieloma czynnikami, do których należą: rozmiar zbiornika, rodzaj i skład chemiczny zanieczyszczenia czy płynność środka myjącego. Oferowany przez nas asortyment głowic myjących, będący wynikiem wielu lat doświadczeń i udoskonalania produktu, pozwala na dobór optymalnego rozwiązania do każdego rodzaju pracy. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. głowice ze stali kwasoodpornej czy wykonane z tworzyw sztucznych.

ARMATURA I OPRZYRZĄDOWANIE

W celu zapewnienia kompleksowej oferty, wszystkim naszym Klientom umożliwiamy zakup niezbędnego oprzyrządowania i armatury, co pozwoli na stworzenie kompletnego systemu myjącego. W sprzedaży posiadamy m.in. systemy połączeń, filtry wody, armaturę i wszelkie urządzenia peryferyjne. Służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru poszczególnych komponentów, wszystko po to, aby cała instalacja mogła wykazywać najwyższą możliwą wydajność.